Перехід із загальної на спрощену систему оподаткування: що для цього потрібно?

Перехід із загальної на спрощену систему оподаткування: що для цього потрібно?

07.09.13 09:28 0 627
Перше – подати заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Друге: суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України, може перейти на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

В Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області наголошують, що перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, він дотримувався вимог, встановлених пунктом 291.4 статті 291 ПКУ.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Свободівці Тернопілля ...
Наступна новина: Росія тримає Раду безпеки ...

КОМЕНТАРІ