В Житомирській області рятувальники вивчали думку населення щодо своєї діяльності

В Житомирській області рятувальники вивчали думку населення щодо своєї діяльності

07.09.13 08:50 0 597
Напередодні відзначення Дня рятувальника 6 вересня працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та курсанти Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля провели опитування по вивченню громадської думки населення щодо діяльності Служби порятунку «101» і можливості реалізації її завдань – «Запобігти. Врятувати. Допомогти» з відвідувачами торгово-розважального центру «Глобал»». Перехожі радо сприймали можливість контактувати із представниками рятувальної служби, ділилися з ними своїми думками щодо діяльності ДСНС та щиро бажали здоров’я, щастя та наснаги. Адже ці якості, переконана більшість співрозмовників, чи не найбільше потрібні представникам цієї благородної професії.

В опитуванні прийняли участь 100 респондентів різного фахових та вікових груп міста Житомир. На питання про ступінь довіри громадян до професіоналізму працівників ДСНС з’ясувалось, що повністю довіряють 70 % опитуваних громадян, ще 25%. більш довіряють ніж ні. За участь та допомогу в проведенні опитування усі учасники отримали кульки з логотипом «Я люблю ДСНС» та інформаційні листівки, що містять правила безпечної поведінки.

Загалом житомирські рятувальники залишилися задоволеними результатами проведеної роботи. Адже, хоча воно і далеко не наукове і не може вважатися офіційним, але підтвердило: довіра до рятувальників області є досить високою.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині юрій ...
Наступна новина: Євробаскет-2013. Україна - ...

КОМЕНТАРІ