Андрій Яворський: "Під ширмою переатестації на "Львівводоканалі" вивільняють робочі місця для наближених до команди Садового людей"

Андрій Яворський: "Під ширмою переатестації на "Львівводоканалі" вивільняють робочі місця для наближених до команди Садового людей"

07.09.13 10:52 0 831
У депутатів та представників підприємства "Львівводоканал" є суттєві застереження щодо персонального складу комісії, яка проводить переатестацію працівників зазначеного міського комунального підприємства. Більше того, жоден із членів комісії не має профільної освіти "Водопостачання та каналізування" або "Водопостачання та водовідведення", які є основною спеціялізацією підприємства. Про це 6 вересня 2013 року повідомив секретар постійної депутатської комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень Львівської міської ради свободівець Андрій Яворський.

Як повідомив депутат, з 2 вересня 2013 року на комунальному підприємстві "Львівводоканал" відбувається переатестація працівників. "Постає закономірне запитання – на основі яких критеріїв члени атестаційної комісії визначатимуть професійну придатність працівників комунального підприємства, адже самі вони профільної освіти не мають, тому про справжні професійні якості атестованих об'єктивно судити не можуть. Окрім цього, у складі відповідної комісії, як кажуть, немає навіть представника профкому, що є кричущим порушенням та цинічною зневагою до всього колективу "Львівводоканалу". Немає там ані представників департаменту житлового господарства та інфраструктури, ані представників профільних комісій міської ради.

Вважаємо, що може повторитися сценарій, який мав місце при попередньому керівникові "Львівводоканалу", коли звільняли професійних працівників із багатолітнім стажем для наближених до команди Садового людей. Постійна депутатська комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради докладно вивчатиме процес переатестації , звернеться до керівництва "Львівводоканалу" з вимогою надати інформацію про критерії, перебіг та результати переатестації та не допустить неправомірних дій щодо робітників "Львівводоканалу", – зазначив Андрій Яворський.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 07 жовтня у Львові ...
Наступна новина: В Закарпатській області за ...

КОМЕНТАРІ