Львівська "Свобода" пікетувала консульство РФ з вимогою звільнити українського рибалку Олександра Федоровича

Львівська "Свобода" пікетувала консульство РФ з вимогою звільнити українського рибалку Олександра Федоровича

07.09.13 11:32 0 717
6 вересня 2013 року активісти Львівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провели пікетування Генерального консульства Російської Федерації у Львові.

Свободівці вимагали повернути на батьківщину українського рибалку Олександра Федоровича, який вижив після тарану судна російськими прикордонниками, провести детальне розслідування інциденту та покарати російських прикордонників-убивць.

Як зазначила під час свого виступу депутат Львівської міської ради Ірина Шалаковська, українці обурені пасивними антиукраїнськими діями вітчизняного МЗС.

"Щоби не образити господарів Білокам'яної наше Міністерство закордонних справ наче води в рот набрало. Московські гастролери-пропагандисти "русскава міра" як мантру товкмачать, що ми є братні слов'янські народи і тому маємо об'єднатися в якісь єдині економічні простори, мутні союзи тощо. Але як продемонстрував випадок із рибалками – з такими "братами" нам і ворогів не треба", – заявила Ірина Шалаковська.

"Впродовж півтора місяця українська громадськість спостерігає трагедію Олександра Федоровича, що демонструє абсолютне нехтування загальнолюдськими правами як прикордонниками Росії, так і представниками владної еліти української держави. Взагалі, ставлення чинної влади України до ситуації демонструє типове російсько-більшовицьке ставлення до життя пересічного громадянина, тобто абсолютну байдужість до долі окремого українця і народу загалом. Вимоги української громадськости до консульства Росії у Львові, а отже і безпосередньо до Кремля чіткі: негайне повернення Олександра Федоровича на батьківщину, детальне розслідування цієї справи та покарання за неправомірні дії російських прикордонників, яких инакше як убивцями назвати не можна", – заявив депутат Львівської міської ради свободівець Василь Спісак.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: З 30 вересня у Луцьку ...
Наступна новина: Ломаченко ще не знає, що ...

КОМЕНТАРІ