У Львові формують загін юних міліціонерів

У Львові формують загін юних міліціонерів

07.09.13 11:22 0 681
Співробітники кримінальної міліції у правах дітей розпочали формування загону юних міліціонерів Львівщини. Відповідне положення про функціонування загону у нашій області було розроблено і затверджено у червня 2013 року.

Як розповів т. в. о. начальника Сектору кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України у Львівській області Назарій Кобилецький, на початку цього літа було схвалено і погоджено «Положення про загін «Юний міліціонер Львівщини»», до складу якого мають увійти ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут.

«Оскільки впродовж літа усі діти були на канікулах і лише у вересні приступили до навчання, то вже зараз розпочали формувати склад загону юних міліціонерів. Сам загін розпочне функціонування у жовтні», - зауважив Назарій Кобилецький.

Відзначимо, що основними завданнями загону є: надання допомоги адміністрації ліцею (школи) і правоохоронним органам у запобіганні і недопущенні порушення громадського порядку, встановлених правил поведінки в начальному закладі, так і на прилеглій території; інформування адміністрації навчального закладу (ліцею) та підрозділів внутрішніх справ про вчинені, або ті, що готуються, злочини або правопорушення; сприяння адміністрації навчального закладу (ліцею) в проведенні заходів, направлених на підтримку правопорядку в навчальному закладі та на прилеглій території.

Для виконання своїх завдань, учасники загону мають низку визначених прав. Серед них, зокрема: участь у забезпеченні охорони громадського порядку спільно з працівниками органів внутрішніх справ; допомога адміністрації навчального закладу (ліцею) у підтриманні громадського порядку під час проведення загальних заходів, під час перерви, навчальних занять та після їх закінчення, як на території навчального закладу (ліцею), так і на прилеглій території.

Крім того, ліцеїсти-міліціонери разом з адміністрацією ліцею, працівником міліції територіального органу внутрішніх справ можуть сприяти виявленню негативних факторів, котрі спричиняють порушенню дисципліни, правопорядку та установлених адміністрацією навчального закладу (ліцею) правил поведінки, а також проводити роз’яснювальну роботу з вихованцями ліцею, які порушують встановлені норми поведінки і правопорядку.

Важливим моментом при визначенні завдань юних міліціонерів було надання їм повноважень вносити до адміністрації навчального закладу (ліцею) пропозиції щодо запобігання адміністративним правопорушенням і злочинам на території навчального закладу так і на прилеглій території, встановлювати причин та умови, що сприяють їх вчиненню.

ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ліга чемпіонів. "Мотор" ...
Наступна новина: Фонд держмайна виставить на ...

КОМЕНТАРІ