Свободівці Тернопілля пікетували облдержадміністрацію з вимогою повернути українського рибалку на батьківщину

Свободівці Тернопілля пікетували облдержадміністрацію з вимогою повернути українського рибалку на батьківщину

07.09.13 09:27 0 747
6 вересня 2013 року активісти Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" пікетували Тернопільську облдержадміністрацію. Націоналісти протестували проти свавілля російських прикордонників щодо українських рибалок на Азовському морі, запізнілої реакції української влади на дії сусідньої держави щодо громадян України та вимагали повернути на батьківщину єдиного рибалку, який вижив – Олександра Федоровича.

"Цією акцією ми висловлюємо підтримку тим, чиї права порушують. 17 липня на Азовському морі сталося так зване "зіткнення" українського рибальського баркаса і катера берегової охорони Прикордонної служби Росії. Унаслідок цього загинули рибалки і лише один – Олександр Федорович – залишився живим. 22 липня військове слідче управління слідчого комітету Росії у Південному військовому окрузі відкрило кримінальну справу, звинувативши українських рибалок у порушенні правил кораблеводіння. А 7 серпня Олексію Федоровичу висунули обвинувачення: за незаконний вилов риби за російським законодавством йому загрожує до 2 років тюрми", – наголосив голова обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

До акції долучилися члени молодіжний організацій – "Студентська Свобода" та "Сокіл".

"Події на Азовському морі свідчать: правляча в Україні влада не захищає інтереси своїх громадян і діє як так званий "менший брат" Росії. Українського рибалку, який вижив, планують кинути за ґрати. Такому свавіллю – ганьба! Справа рибалки Федоровича набула резонансу у суспільстві, тому наступні наші зустрічі відбуватимуться кожного разу, коли будь-хто з наших громадян потребуватиме захисту від свавілля внутрішнього і зовнішнього окупанта", – зазначив очільник Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький.

Світлини: https://plus.google.com/u/1/photos/102250370956517014192/albums/5920443385215990385

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Перехід із загальної на ...

КОМЕНТАРІ