Едмар:

Едмар: "Маємо забути про те, що гравці Сан-Марино не набрали жодного очка"

07.09.13 11:03 0 3830
Якщо розслаблено підійти до матчу відбору ЧС-2014 із Сан-Марино, то можна наштовхнутися на неочікувані складнощі. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Так вважає півзахисник збірної України та харківського "Металіста" Едмар Галовський де Ласерда, якого цитує офіційний сайт ФФУ.

"Футбол не вибачає зверхності та браку концентрації. Краще остерігатися таких думок і настроїв. Тому зараз ми маємо забути про те, що гравці Сан-Марино не набрали жодного очка, а підійти до матчу з ними так, наче вони - лідери групи", - сказав він.

"Вирішуючи ігрові завдання поступово: спочатку Сан-Марино, а вже потім - Англія, ми повинні при цьому думати про те, як досягти високого рівня гри вже у першому матчі. Інакше будемо не готові до другої гри", - додав гравець.

За словами Едмара, до зустрічі із сан-маринцями команда має підійти серйозно, і на прогулянку у Львові годі сподіватися.

"Якщо збірна України буде демонструвати самовіддачу, якщо у нас буде висока колективна швидкість, а ми, як і в попередніх матчах, будемо стояти один за одного, повірте, збірній Англії буде дуже складно. Такі ігри виграються до початку матчу. Дуже важливою є психологія", - підсумував він.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 2)
Попередня новина: На Тернопіллі з горища ...
Наступна новина: Розпочато фінансування ...

КОМЕНТАРІ