Після цього на стадіоні університету відбулися церемонія посвяти у першокурсники і святковий концерт.
Представники духовенства благословили студентів та викладачів на успішне навчання.
Заступник міського голови Тарас Яковлев, звертаючись до першокурсників, зауважив, що вони навчаються у одному з найповажніших університетів України і повинні гордитися цим. Він закликав молодь активно навчатися, адже знання, які вони тут здобудуть, стануть у пригоді їм в подальшому житті.
Також він передав вітання від міського голови Миколи Романюка студентам та викладачам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові відбулись ...
Наступна новина: Міндоходів надано ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим