Внаслідок сутичок учасників антиурядової акції поміркованого ісламістського руху «Мусульманське братство» і прихильниками влади одна людина була убита і ще восьмеро поранені.
Раніше єгипетська преса написала, що влада країни вирішила розпустити рух «Мусульманське братство», зареєстрований у березні цього року як неурядова організація. Рух був заснований в 1928 році. У 1954 році його діяльність в Єгипті була заборонена.
Раніше в результаті заворушень, що почалися по всій країні після розгону в Каїрі двох протестних таборів прихильників Мурсі, загинули сотні людей. Після того, як Мурсі був відсторонений від влади 3 липня, підтримуваний військовими тимчасовий уряд видав накази про арешти багатьох керівників руху «Мусульманське братство», від якого Мурсі балотувався на посаду глави держави.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Волині перевірки бізнесу ...
Наступна новина: Челленджер Франція. ...
Como escolher o CNAE correto sem confundir atividade principal, atividade secundária e descrição comercial
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?