Обама зустрівся з російськими правозахисниками

Обама зустрівся з російськими правозахисниками

07.09.13 13:02 0 731
У російському Санкт-Петербурзі завершилася зустріч лідерів країн «Групи двадцяти». І перед самим відльотом із Санкт -Петербурга американський президент Барак Обама зустрівся з представниками громадських організацій Росії. Зустріч тривала майже годину. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Після її закінчення представниця ЛГБТ-організації «Вихід» Ольга Ленкова розповіла Радіо Свобода, про що вона та її колеги говорили з Обамою: «Йшлося про ситуацію з правами людини в Росії, але і багато в чому про те, яка ситуація зараз у США. Ми розмовляли, серед іншого, про ті проблеми, які є з правами людини в США. Це питання, які стосуються смертної кари, Сноудена і так далі».

Щоправда, більшості відомих російських правозахисників на цій зустрічі не було. Так, Людмила Алексєєва, Світлана Ганнушкіна, Лев Пономарьов на зустріч із президентом США до Санкт-Петербурга не приїхали.

Кілька місяців тому голова Московської Гельсінкської групи Людмила Алексєєва звернула увагу на те, що раніше, в радянський час, керівники західних країн спочатку зустрічалися з правозахисниками, а вже потім ставили питання радянському керівництву, а зараз зустрічі з представниками громадянського суспільства Росії відбуваються на завершення візитів і не особливо впливають на ситуацію з правами людини в цій країні.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ