У Львові ремонтують ліфти

У Львові ремонтують ліфти

07.09.13 20:01 0 597
Нещодавно на базі ЛКП «Львівсвітло» було створено структурний підрозділ з технічного обслуговування ліфтів та диспетчерських систем, котрому було передано 957 ліфтів. За серпень підрозділ скоротив число викликів на диспетчерську майже в половину.

Цей підрозділ займається майже половиною ліфтів Львова. Станом на вдалося запустити 2 вантажних ліфти. До кінця року заплановано запустити ще 4 вантажних ліфти, встановити 4 нові кабіни та відновити 12 кабін, що знаходяться у дуже поганому стані.

— Люди реагують на ремонти по-різному: дехто задоволений, а дехто не розуміє, чому він не може скористатись ліфтом. Ремонт двигуна у нас займає добу, через складність ремонту, ми не можемо пришвидшити цей процес, а косметичний ремонт кабіни, такий, як встановлення нової обшивки, кнопок, дзеркала, займає близько двох днів. Майже кожен ліфт, котрий ми маємо на обслуговуванні, є зіпсованим у середині,— це і обпалені кнопки, і написи на стінах та стелі. Важко боротися з хуліганами і пояснювати людям, що ми не в змозі слідкувати за порядком у всіх ліфтах Марина Строєва, директор ЛКП «Львівсвітло».

Відтак, зараз ЛКП «Львівсвітло» завершує роботи з обшивки ліфта у будинку на вул Мазепи, 23.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові на вулиці Костя ...
Наступна новина: Тренер Сан-Марино: Шкода, ...

КОМЕНТАРІ