В останній день чемпіонату Європи українські плавці-ветерани завоювали чотири медалі

В останній день чемпіонату Європи українські плавці-ветерани завоювали чотири медалі

07.09.13 12:52 0 834
Ейндховен, 7 вересня 2013 року. В останній день чемпіонату Європи у категорії «Мастерс» українські плавці-ветерани завоювали одну золоту, дві срібні та одну бронзову медалі, повідомляє Федерація плавання України.

Золоту медаль на 200 м брасом серед спортсменів 50-54 років виборов Ігор Медведєв. Він проплив цю дистанцію за 2:42.35. На цих змаганнях плавець також завоював два срібла на 100 м на спині та 50 м брасом.

«На дистанціях у вікових категоріях 45-49 та 50-54 роки найбільша конкуренція. Тому що люди цього віку, як правило, закінчують кар`єру та можуть присвятити себе спорту в повній мірі, - сказав олімпійський чемпіон, президент Української асоціації плавальних клубів «Мастерс» Сергій Фесенко. – Ігор Медведєв - дуже цілеспрямований та сильний плавець, був членом збірної Радянського Союзу. Він планував здобути медалі у Ейндховені, тож чудово, що йому це вдалося».

Срібло на 50 м вільним стилем у віковій категорії 45-49 років виборов Володимир Ткаченко. Він фінішував за 25.10. На цьогорічному чемпіонаті Європи серед ветеранів плавець завоював ще бронзову медаль на 50 м батерфляєм.

Ще одне срібло завоювала жіноча команда на 4х50 м комплексним плаванням. Інна Коучка, Світлана Бондаренко, Наталя Голубова та Оксана Колбасінська фінішували за 2:08.82.

Бронзу на 50 м вільним стилем серед плавців 40-44 років здобула Наталя Голубова. Вона фінішувала за 28.24. На цих змаганнях спортсменка разом з Віктором Ареф'євим, Світланою Бондаренко та Станіславом Кротом встановили рекорд світу на 4х50 м комплексним плаванням.

Загалом протягом шести днів чемпіонату Європи українські ветерани завоювали 19 медалей: п`ять золотих, сім срібних та сім бронзових.

«Ми плануємо збільшити кількість активних плавців-ветеранів в країні до 1000 чоловік до 2015 року. Наприклад, у Німеччині ветеранським плаванням вже займається 26 тисяч чоловік. Тож сподіваємося, що Федерація плавання України підтримає «Мастерс» в нашій країні", - сказав С.Фесенко.


Довідка
Федерація плавання України (www.usf.org.ua) – всеукраїнська суспільна організація, яка створена з метою подальшого розвитку плавання в країні, сприянню безпеці знаходження людей на воді, формуванню здорового способу життя.
Федерація плавання України була створена у 1990 році. З 1992 року вона - повноцінний член Європейскої та Міжнародної федерації плавання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ