У Львові між правоохоронцями відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу

08.09.13 08:38 0 750
До участі у змаганнях були запрошені працівники різних підрозділів органів внутрішніх справ Львівської області. За результатами підрахунків командної гри, перемогу у змаганнях здобули правоохоронці-спортсмени з Червоноградського міського відділу міліції.

Другими у командному заліку фінішували працівники міліції з Старосамбірського районного відділу міліції, а слідом за ними – співробітники з Жовківського райвідділу, посівши третє місце.

Такими були результати Чемпіонату Головного управління МВС України у Львівській області з легкоатлетичного кросу, який відбувся у межах Спартакіади ГУ МВС України у Львівській області.

Варто відзначити, що цьогорічна Спартакіада складається з п’яти основних видів спорту – рукопашний бій, офіцерське триборство, прикладна стрільба, службове двоборство та легкоатлетичний крос. Переможці Спартакіади представлятимуть міліцію Львівщини на Чемпіонаті МВС України з легкоатлетичного кросу, який відбудеться 1-3 жовтня 2013 року у місті Чернігів.

Загалом участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу взяли 37 команд – представників різних органів та підрозділів міліції. У складі кожної з команд було по чотири правоохоронця – одна жінка і троє чоловіків.

Як розповів старший інспектор Відділу профілактичної підготовки ГУ МВС України у Львівській області майор міліції Милінський Ярослав Миколайович, змагання відбулися на дистанції 1 км серед жінок та 1, 3 і 5 км – серед чоловіків.

За результатами оцінювання індивідуального заліку визначено наступних переможців: на дистанції 1 км серед жінок І місце здобула Лоза Олена (Жовківський РВ), ІІ – Костів Христина (Галицький РВ Львова) і ІІІ – Ільницька Світлана (Бориславський МВ).

Серед чоловіків на дистанції 1 км І, ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Гринда Руслан (Шевченківський РВ), Семак Іван (БМОП «Беркут») та Шуховський Андрій (Червоноградський МВ).

3-кілометрову дистанцію найшвидше подолали Ямборко Орест з Радехівського РВ міліції (І місце), Підганюк Андрій з Бродівського РВ (ІІ місце) та Качай Юрій з Шевченківського РВ Львова (ІІІ місце).

Найдовшу дистанцію – 5 км – найвправніше подолали: співробітник Золочівського райвідділу Гевко Ярослав, здобувши І місце, співробітник Червоноградського міського відділу міліції Турко Василь був другим і працівник СБСМ «Грифон» Чорнописький Михайло фінішував третім.