Державтоінспекція Полтавщини нагадує: безпечна дорога до школи - спільна турбота дорослих

Державтоінспекція Полтавщини нагадує: безпечна дорога до школи - спільна турбота дорослих

08.09.13 16:21 0 784
Щоб нагадати дітям і дорослим про правила безпечної поведінки на дорозі перед початком і в перші дні нового навчального року, працівники Державтоінспекції та сектору кримінальної міліції у справах дітей Полтавського райвідділу міліції проводять різні профілактичні заходи.

Нещодавно начальник СКМСД Полтавського РВ Наталія Нечепуренко та старший інспектор ВДАІ Володимир Тимошенко несли чергування біля Розсошенської гімназії. Під час спільного патрулювання доріг правоохоронці роздавали учням та батькам пам’ятки з Правилами дорожнього руху «Перші правила життя». До водіїв працівники районної міліції зверталися з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважним до маленьких пішоходів.

Спілкуючись із учасниками дорожнього руху, інспектор ВДАІ підкреслив: «Забезпечення безпеки дітей на дорозі - обов’язок, який вимагає великої спільної відповідальності від учасників дорожнього руху, вчителів, батьків та працівників Державтоінспекції, адже дороги, якими ходять наші діти, повинні бути безпечними».

У свою чергу Наталія Нечепуренко зазначила, що приділяти більше уваги дітям потрібно у першу чергу батькам: «Пам’ятайте - безпека ваших дітей, насамперед, залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки».

СКМСД Полтавського РВ УМВС України

в Полтавській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: US Open. У фіналі жіночого ...
Наступна новина: Глазков 16 листопада ...

КОМЕНТАРІ