У Сирії повстанці-ісламісти захопили християнське селище

У Сирії повстанці-ісламісти захопили християнське селище

09.09.13 08:12 0 669
У Сирії повстанці під проводом радикальних ісламістів захопили контроль над історичним переважно християнським селищем Маалула, що за 50 кілометрів на північ від столиці Дамаска, повідомили в неділю сирійські правозахисники, які базуються в Лондоні. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За їхніми словами з посиланням на місцевих мешканців, урядові війська відступили з регіону, хоча в селищі ще переховуються проурядові ополченці.

Православний монастир Мар-Такла (святої Теклі) в Маалулі, фото 7 вересня 2013 року За повідомленнями, наступ повстанців у цьому регіоні, який почався кілька днів тому, очолило ісламістське угруповання «Фронт «Ан-Нусра», відоме також як «Джабгат ан-нусра» чи «Фронт перемоги», пов’язане з міжнародною терористичною організацією «Аль-Каїда».

Це далі посилило побоювання серед сирійців, у першу чергу серед релігійних меншин, із приводу ролі, яку відіграють ісламістські екстремісти в лавах протиурядових повстанців.

Селище Маалула, з кількома тисячами населення, відоме тим, що зберегло християнську віру з доісламських часів, а також тим, що там зберігся діалект новоарамейської мови, який, на думку вчених, найближчий до тієї мови, якою розмовляв Ісус Христос.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ITF Туреччина. Боголій ...
Наступна новина: ЗМІ: Письменник з львівщини ...

КОМЕНТАРІ