Техніка: Як вибрати холодильник?

Техніка: Як вибрати холодильник?

10.09.13 12:20 0 1890
Самий необхідний в господарстві побутовий прилад - це, безумовно, холодильник. На сьогоднішній день існує маса компаній, які займаються виробництвом холодильних шаф, і безліч технологій, якими виробники оснащують свою продукцію. Серед усього цього розмаїття ми спробували виділити самі основні характеристики і функції, щоб допомогти Вам визначитися з моделлю Вашого нового холодильного шафи.

Вбудований або окремостоячий холодильник

Для початку потрібно вирішити, якого типу буде холодильник - вбудований, або стоїть окремо. Вбудована техніка покликана економити вільний простір кухні і бути максимально непомітною на тлі загального дизайну. Холодильник вбудовується в спеціальну нішу і зовні нічим не відрізняється від звичайного кухонного шафи, проте вартість вбудованої техніки, як правило, трохи дорожче, ніж вартість такої отдельностоящем техніки з такими ж характеристиками.

Тип холодильника

Далі слід визначитися, який холодильник потрібен особисто Вам. Що, в якій кількості і де Вам потрібно зберігати? Тип холодильника, його обсяг і розміри тісно взаємопов'язані.

За типом холодильники поділяються на однокамерні, двокамерні, холодильники Side-by-Side, морозильники та холодильники для вина. Останні два типи входять до групи специфічних товарів, що вимагають окремого розгляду. А поки що зупинимося на холодильниках, призначених для широкого використання.

Однокамерні холодильники мають загальну дверцята для холодильного і морозильного відділення, а в двокамерних холодильниках у кожного відділення своя дверцята. Принципова відмінність двокамерних холодильників від однокамерних полягає в тому, що при відкритті однієї дверцят, атмосфера в другій камері не порушується, таким чином економиться електроенергія. Крім того, в однокамерних холодильниках морозильне відділення зазвичай менше, ніж у двокамерних.

Існує 3 схеми компонування камер в холодильниках:

«Європейська» схема, в якій велика морозильна камера розташовується під холодильної;

«Азіатська» схема, де морозильна камера невеликих розмірів знаходиться над холодильним відділенням;

«Американська» схема - Side-by-Side, в якій холодильне та морозильне відділення найчастіше розташовуються по всій висоті пристрої пліч-о-пліч.

Розміри і об'єм

Однокамерні холодильники як правило невеликі, заввишки до 150 см мають обсяг не більше 250 літрів. Більшість двокамерних холодильників висотою від 150 до 210 см зазвичай не перевищують 400 літрів в об'ємі. Однак є чимало двокамерних холодильників підвищеної місткості, в яких за рахунок збільшеної ширини і глибини забезпечується місткість до 600 літрів. Холодильники Side-by-Side є найбільш місткими, відрізняються від інших значною шириною, а у деяких виробників ще і наявністю декількох холодильних і морозильних камер.

Для сім'ї з 2-4 осіб буде достатньо холодильника, об'ємом в 200-350 літрів. Якщо у Вас велика сім'я, то і холодильник знадобиться відповідний - благо вибір сьогодні на ринку великий і вибирати можна з великої кількості моделей об'ємом понад 400 літрів. При виборі холодильника дуже важливо доцільне поєднання обсягів холодильної та морозильної камер. Якщо Ви любите запасатися свіжомороженими фруктами і ягодами на цілу зиму, то вам знадобиться морозильна камера побільше.

Розміри холодильника звичайно ж необхідно підбирати виходячи з розмірів кухні і розмірів ніші, в яку він буде поміщений. При цьому необхідно врахувати, що задня стінка агрегату повинна добре вентилюватися, оскільки це впливає на кількість споживаної холодильником енергії, ефективність і термін його служби, таким чином між стіною кухні і задньою стінкою холодильного шафи повинно залишатися не менше 5 см. вільного простору. Якщо мова йде про вбудовуваному холодильнику, то його габарити повинні чітко відповідати габаритам ніші для вбудовування. Крім того, при вимірі розмірів обов'язково потрібно врахувати необхідні технологічні допуски.


Тип управління

Управління холодильником буває двох типів: електромеханічне та електронне. Електромеханічне управління здійснюється за допомогою ручки термостата і дозволяє регулювати охолодження тільки в більшу чи меншу ступінь. Електронне управління як правило супроводжується наявністю дисплея, завдяки якому можна виставляти точну температуру охолодження для кожної камери, а так само регулювати роботу вентилятора і компресора. До того ж дисплей забезпечує чітку і наочну індикацію всіх функцій.

Різноманітність функцій і налаштувань

Кожен виробник прагне зробити свій продукт найбільш оригінальним і комфортним у використанні, тому останні моделі холодильників пропонують безліч всіляких функцій і налаштувань, покликаних спростити і прикрасити наше життя. Turbo-охолодження, антибактеріальний захист за допомогою іонів срібла, що входять до складу верстат і внутрішніх поверхонь дверей, суперохлажденіе і суперзаморожування, поверховий холод, різні зони збереження свіжості для свіжих овочів, м'яса, риби та птиці, фільтри, що усувають неприємний запах і функція «канікули »- все це далеко не повний перелік можливостей сучасних холодильників. Асортимент, як бачите, величезний, і помилитися з вибором практично неможливо.

Клас енергоспоживання

З усіх побутових електроприладів найбільша витрата електроенергії припадає саме на холодильник, оскільки він весь час підключений в мережу. Тому дуже важливо вибрати економну модель. На сьогоднішній день по енергоспоживанню холодильники поділяються на кілька типів і маркуються латинськими літерами А і B, де клас А - більш економічний варіант. Крім того, існують холодильники з мінімальною витратою електроенергії, такі моделі маркуються як «Super A» або «A +» і «А + +».

Дизайн

Часи, коли всі холодильники були одного розміру і одного кольору давно канули в Лету. Сьогодні існує величезне різноманіття всіляких колірних і навіть дизайнерських рішень, завдяки яким холодильник перетворюється з простого побутового пристосування в повноцінний елемент інтер'єру і навіть стає його основною прикрасою, як, наприклад, моделі, представлені нижче:

Вдалої Вам покупки!

Джерело: http://tehnotrade.com.ua/holod/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 84)
Попередня новина: Лемпард: "Ми знали із ...
Наступна новина: 10-річний син Бекхема ...

КОМЕНТАРІ