Зростання кількості гривневих депозитів свідчить про правильність курсу НБУ - Гордон Керр

Зростання кількості гривневих депозитів свідчить про правильність курсу НБУ - Гордон Керр

10.09.13 08:07 0 717
Британський економіст, керівник консалтингової компанії Cobden Partners Гордон Керр вважає, що збільшення кількості депозитів у гривні свідчить про правильність фінансової політики Національного банку України. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі для журналістів телеканалу БТБ.

Керр вважає надійною ситуацію на українському фінансовому ринку, одним з підтверджень чого є зростання попиту на національну валюту та падіння попиту на долар. "Попри волатильність ринків, що розвиваються, ми вважаємо, що будь-яка країна, яка близька до валютного блоку, відчуває попит на свою валюту, тому що інвестори шукають чистих доходів. Наприклад, чеська крона виросла дуже стрімко впродовж останніх трьох місяців. У них був стрибок у січні, я думаю, були певні спекулятивні атаки на угорський форинт. Нині форинт є дуже успішним. Схожа ситуація і в Україні", - вважає Керр.

Він також відзначає успішність політики Національного банку України та його роль, зокрема, у збільшенні кількості депозитів та зростанні довіри громадян до національної валюти та банківської системи.

«Якщо є збільшення кількості депозитів, це демонструє зростання впевненості у тому, що робить центральний банк країни», - сказав експерт .
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Україні спростять ...
Наступна новина: Змішаний склад київського ...

КОМЕНТАРІ