Онищенко:

Онищенко: "Рабінович - не господар "Арсеналу". Він продав повітря"

10.09.13 11:20 0 552
Вадим Рабінович не був власником київського "Арсеналу", а перепродаж клубу - звичайна афера. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Про це в ефірі програми "Профутбол" заявив новий президент клубу Олександр Онищенко.

"Ми від клубу не відмовляємося, у нас є напрацювання та бажання його далі фінансувати, щоб клуб залишився на плаву. Тому, якщо нам передадуть документи, - клуб залишиться, якщо ні - то він припинить своє існування", - сказав він.

"Рабінович вже не знає, що йому придумати на своє виправдання, тому що він продавав те, чого у нього немає. Господарем клубу він не є, а вся ця його угода - це звичайна афера. Сказав: "Закрийте борги "Арсеналу", а мені нічого не треба", - додав Онищенко.

За його словами, всі умови були виконані, але у підсумку виявилося, що Рабінович - не господар "Арсеналу".

"Він продав, як кажуть, повітря. Ще є час подумати та передати нам акції, щоб клуб продовжив існування. Якщо зможемо створити юридичну структуру і перевести всі контракти гравців на ту компанію, тоді ми зможемо далі фінансувати клуб" , - підсумував Онищенко, якого цитує "Чемпионат.com".

Нагадаємо, Онищенко досі не отримав документи від попередніх власників "канонірів", що дозволили б йому стати повноправним господарем столичного клубу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: 71,1% дітей ...
Наступна новина: Ірина Романів: Найбагатший ...

КОМЕНТАРІ