Працівники Івано-Франківської ДПІ привітали кращих підприємців міста

Працівники Івано-Франківської ДПІ привітали кращих підприємців міста

10.09.13 14:07 0 656
З нагоди святкування Дня підприємця в одному з кінотеатрів міста зібралось близько сотні Івано-Франківських суб'єктів господарювання. Їх привітало керівництво Івано-Франківського міськвиконкому та міської податкової інспекції.
Заступник начальника ДПІ у м. Івано-Франківську ГУ Міндоходів Олена Мухіна подякувала підприємцям за значний внесок у забезпеченні надходжень до місцевого бюджету. За її словами лише від сплати єдиного податку у цьому році місцева казна поповнилась на 32,4 млн.грн., що на 17,6 млн. грн. більше, ніж торік.
Посадовець наголосила, що внесок представників малого та середнього бізнесу у розвиток економіки Івано-Франківська важко переоцінити. Адже саме завдяки підприємцям виникає конкуренція на ринку споживчих товарів, створюються нові робочі місця та реалізуються нові цікаві бізнес-проекти, забезпечуючи надійну основу для добробуту громадян.
Кращим підприємцям Олена Мухіна вручила грамоти та квіти. Нагороди отримали ті, хто поєднує успішний бізнес із сумлінною сплатою податків. Це: Володимир Панюшин, Гасимов Ріяфет Садиг Огли, Єлизавета Соловей, Мирон Заяць, Любов Марущак.
Заступник начальника міської ДПІ у черговий раз запевнила присутніх, що сьогодні уся діяльність івано-франківських міндоходівців спрямована на побудову прозорих стосунків із суб’єктами господарювання, створення сприятливих умов для ведення ними легального бізнесу та забезпечення зворотного зв’язку.
Святкову атмосферу у залі створювали виконавці та творчі колективи Івано-Франківська.


Підготовлено інформаційно-комунікаційним відділом
ДПІ у м. Івано-Франківську Головного управління
Міндоходів в Івано-Франківській області

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ужгородські міліціонери ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ