Фінансисти сумніваються в доцільності податку на валюту

Фінансисти сумніваються в доцільності податку на валюту

11.09.13 10:36 0 444
Валютообмінний ринок працює стабільно, а тому немає потреби запроваджувати на ньому нові правила. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив екс-голова правління банку «Форум» Вадим Березовик, коментуючи заяви представників Нацбанку про намір запровадити податок на операції з готівковою валютою. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Є певні тенденції щодо збільшення курсу обмінного на долар, але ж ми знаємо, що восени завжди поновлюється ділова активність, тож це є сезонним фактором. Не бачу жодної необхідності з точки зору підтримання стабільності національної валюти для запровадження якихось додаткових актів, які б могли додатково врегулювати ситуацію», – каже він.

Старший радник «Альфа банку» Роман Шпек також сумнівається, що податок на обмін «дозволить збільшити відрахування до пенсійного фонду чи зменшити обсяг валютообмінних операцій, які мотивуються непевними настроями».

Днями директор юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков заявляв, що податок на обмін готівкової валюти може бути запроваджений цього року.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: на Самбірщині ...
Наступна новина: В МВС відбулася зустріч ...

КОМЕНТАРІ