В Україні спростять створення картографічної продукції

В Україні спростять створення картографічної продукції

11.09.13 08:26 0 618
В Україні стане легше впроваджувати нові технології у виробництво картографічної продукції. Так, визначено необхідні умови для створення державних топографічних і тематичних карт у графічній, цифровій, електронній та фотографічній формі. Це передбачено у прийнятій на засіданні Кабміну постанові.

В Україні визначено правові засади для загальнодержавного топографічного і тематичного картографування.

Адже на засіданні Кабінету Міністрів було прийнято постанову «Про затвердження Порядку загальнодержавного топографічного і тематичного картографування».

Цей документ допоможе забезпечити умови для створення та оновлення державних топографічних і тематичних карт у графічній, цифровій, електронній, фотографічній формі.

Проект цієї постанови розробили в Міністерстві аграрної політики та продовольства, а також Державному агентстві земельних ресурсів на доручення Кабінету Міністрів України від 25 червня 2013 року.TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like815", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: У Чернігові працюють над ...

КОМЕНТАРІ