Найбільші в Європі військові навчання НАТО розпочались у Чехії

Найбільші в Європі військові навчання НАТО розпочались у Чехії

11.09.13 08:27 0 503
На полігоні поблизу міста Намєшті над Ославою, що на південному сході Чехії, стартували найбільші в Європі військові навчання НАТО. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У Ramstein Rover 2013, так називаються навчання, бере участь тисяча військових із 20 країн-членів НАТО. Вперше до навчань зі своїми «ґріпенами» приєдналися дві країни-новачки – Польща й Угорщина.

Серед учасників цьогорічного навчання 150 авіадиспетчерів – спеціалістів з наведення літаків на наземні цілі. А відтак навчання в порівнянні з минулорічними більш реально симулюватимуть умови реального бою.

Як зазначив керівник навчання, полковник Зденєк Бауер, щоб максимально наблизити умови реального бою, «ми, крім авіачастин, залучили до навчань і наземні сили якраз у ролі підрозділів противника».

Крім Намєшті над Ославою, навчання відбуватимуться також на 22 інших військових полігонах, зокрема, поблизу Лібави, а також в Болетіцях, що на півдні країни.

Керівники навчань сподіваються, що зосередження навчань на полігонах, а також спеціально опрацьовані авіа-коридори максимально зменшать шум і гуркіт, неприємний для цивільного населення. За програмою авіація не літатиме вночі, а тільки в період від 9 години до 23 години.

Навчання закінчаться 21 вересня.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Закарпаття: на Іршавщині ...

КОМЕНТАРІ