"Чорноморець" забив 10 м'ячів у ворота аматорів

11.09.13 08:31 0 796
"Чорноморець" на своїй базі у Совіньоні провів тренувальну гру з учасником чемпіонату Одеси "Люксеоном", який недавно став володарем кубка міста. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Зустріч завершилася переконливою перемогою "моряків" - 10:0 (5:0), пише офіційний сайт клубу.

Голи забили Фонтанелло (5), Гай (11, 39), Бобко (18), Де Матос (37), Прийомов (64), Бакай (72), Слінкін (77), Вангелі (85), Рієра (88).

Склад "Чорноморця": 1-й тайм - Безотосний, Бергер, Фонтанелло, Сантана, Зубейко, Гай, К. Ковальчук, Де Матос, Бобко, Самодін, Антонов

2-й тайм - Паст, П. Ковальчук, Мартиненко, Слінкін, Вангелі, Валєєв, Прийомов, Зубейко (Данченко, 61; Смірнов, 79), Рієра, Діденко, Бакай.

У понеділок, 9-го вересня, команда зіграє ще один тренувальний матч. Суперником буде "Бастіон" (Іллічівськ).
Наступна новина: В Житомирській області ...