У Львові розпочинається реалізація проекту «Мій бізнес»

У Львові розпочинається реалізація проекту «Мій бізнес»

11.09.13 11:54 0 408
Управління економіки запрошує всіх охочих, які хочуть здобути знання з основ підприємництва для започаткування і ведення власної справи, взяти участь у проекті, реалізація якого розпочинається у Львові.

В рамках реалізації проекту передбачені:

* Тренінговий курс на тему: «Як започаткувати власну справу», який складається із 5-ти занять;

* Постійна інформаційно-консультаційна підтримка в рамках проект;.

* Друк довідника під назвою «Мій бізнес» в якому будуть описані яскраві приклади започаткування власної справи.

Цим проектом передбачено охопити три групи осіб по 20 осіб.

Перший курс тренінгів відбудеться 1-5 жовтня 2013р. у Львівському міському центрі підтримки бізнесу (м. Львів, вул. Весняна, 4). Для участі у навчаннях необхідно до 25 вересня надіслати заповнену заяву-анкету, яка буде розміщена на сайті Львівської міської ради у розділі «Економіка». Наступні тренінгові курси відбудуться 28 жовтня — 1 листопада та 18-22 листопада, реєстрація на ці курси триватиме до 15 листопада.

— Основною метою проекту є забезпечення підприємців-початківців доступною інформацією про те, як започаткувати власну справу. Ми хочемо чітко та поетапно розказати їм, як правильно вести власну справу, які проблеми можуть виникнути на шляху ведення бізнесу та як зручніше їх уникнути. — Вікторія Довжик, в.о. начальника управління економіки

Відбір на навчання у безкоштовному для учасників тренінговому курсі відбуватиметься на конкурсній основі, до уваги братиметься мотивація учасниць та їхнє бажання навчатись.

Контакти: тел. (032) 297-58-77, факс (032) 235-42-26, е-mail: ver.lviv.mail@gmail.com, 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 429, Львівська міська рада, департамент економічної політики.

Додамо, проект «Мій бізнес» здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львів: «Ми закликаємо ...
Наступна новина: У Львові від сьогодні у ...

КОМЕНТАРІ