Співпраця з ООН допомагає реалізації реформ в Україні, - І.Прасолов

Співпраця з ООН допомагає реалізації реформ в Україні, - І.Прасолов

11.09.13 12:25 0 685
Допомога, яка надається Україні організаціями системи ООН, - це важливий інструмент, який допомагає реалізації реформ у нашій країні. На цьому акцентував увагу Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов 10 вересня, в ході зустрічі з Координатором системи ООН в Україні та Постійним Представником ПРООН в Україні Алессандрою Тісо.

«Уряд України активно займається питаннями поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Є доручення Президента, яке стосується модернізації економіки. Також встановлено завдання поставити країну на інвестиційно-інноваційні рейки. У цьому контексті міжнародне фінансове і технічне співробітництво з донорами та партнерами має для нас велике значення. Уряд України високо цінує допомогу Організації Об'єднаних Націй, тому що це один з найважливіших інструментів підтримки реформ у нашій державі», - сказав Міністр.

На зустрічі були розглянуті стан і перспективи техніко-економічного співробітництва з організаціями системи ООН в межах Рамкової програми партнерства Уряду України - ООН на 2012-2016 роки; роль ООН у процесі координації міжнародної технічної допомоги; співпраця Мінекономрозвитку та ПРООН в рамках проекту «Прискорення прогресу на шляху досягнення цілей розвитку Тисячоліття в Україні»; участь України у формуванні цілей діяльності ООН на період після 2015 року – Порядок денний розвитку після 2015 року.

Ігор Прасолов зазначив, що підписання Рамкової програми партнерства Уряду України - ООН на 2012-2016 роки стало суттєвим кроком у розвитку співпраці між Україною та ООН.

«Хотів би висловити подяку за успішне впровадження проектів ПРООН: «Прискорення прогресу на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні», «Місцевий розвиток, орієнтований на громадськість» та «Створення можливостей для низьковуглецевого розвитку України», а також важливих проектів ЮНІДО «Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоеффектівного і більш чистого виробництва» і «Підвищення енергоефективності та сприяння застосуванню відновлювальних джерел енергії в агропромисловому секторі та інших підприємствах малого та середнього бізнесу в Україні».

У свою чергу Алессандра Тисо зазначила: «Ми розуміємо важливість і відповідальність ролі координатора, яку здійснює ваше Міністерство, не тільки як організатора, а й передусім як лідера, здатного довести справу до позитивного результату. Специфіка ООН побудована на технічній допомозі і при координації наших дій ми повинні враховувати це і спрямувати наші зусилля туди, де це найбільш потрібно. З вашою допомогою ми могли б більше відшліфувати 4 напрямки нашої співпраці» .

Довідково

Рамкова програма партнерства Уряду України - ООН на 2012 - 2016 роки була підписана 24 березня 2011 року. Загальний орієнтовний обсяг ресурсів, які організації системи ООН передбачають виділити на реалізацію Рамкової програми, становить 132 млн. долл. США. Рамкова програма ООН визначає 4 основні сфери партнерства та очікувані результати, а також порівняльні переваги ООН в цих сферах, що дозволить використовувати кращий досвід і можливості організацій системи ООН:

1. стійке економічне зростання і подолання бідності;

2. соціальний розвиток;

3. управління;

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненські міліціонери ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ