З початку року через митні пости Львівщини державний кордон перетнуло понад 8 млн. громадян

З початку року через митні пости Львівщини державний кордон перетнуло понад 8 млн. громадян

11.09.13 12:12 0 368
Кількість транспортних засобів та громадян, які перетнули кордон у зоні діяльності Львівської митниці Міндоходів за 8 місяців 2013 року, збільшилась у середньому на 7%.

Упродовж січня-серпня цього року через митні пости Львівщини державний кордон перетнуло понад 2,7 млн. транспортних засобів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 7,8%. Найбільше спостерігається збільшення кількості пропущеного легкового автотранспорту – 10,1%, автобусів – 6,9%, а також літаків – 3,5%. Найбільшу кількість транспортних засобів пропущено у пункті пропуску «Краковець – Корчова» – понад 800 тис.

Стосовно пасажиропотоку, то за 8 місяців цього року кордон перетнуло понад 8 млн. громадян – це на 6,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільша кількість громадян (понад 3 млн. осіб) перетнула кордон через митний пост «Мостиська», до складу якого входять автомобільний пункт пропуску та піший перехід «Шегині – Медика», а також пункт пропуску для залізничного сполучення «Мостиська – Перемишль».

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині майже 60 ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ