У Рівненській області до пенсіонера, який у помешканні незаконного зберігав боєприпаси, застосовано примусові заходи медичного характеру

У Рівненській області до пенсіонера, який у помешканні незаконного зберігав боєприпаси, застосовано примусові заходи медичного характеру

11.09.13 12:05 0 582
До психічно хворого пенсіонера, який у помешканні незаконного зберігав боєприпаси, застосували примусові заходи медичного характеру. Підставою для цього стала дивна поведінка літнього чоловік. Петро націлив у рідну доньку мисливську рушницю «Вінчестер» та погрожував убити…

Цьогоріч Петрові минув 77 рік. Два роки тому до нього переїхала молодша донька Катерина, аби доглядати за немічним батьком, котрий останнім часом зовсім мало пересувався, рідко виходив на вулицю.

Одного дня Катерина гостювала в старшої сестри, яка також проживає в Рівному. Повернувшись близько 21-ї години додому, відімкнула ключем двері, однак увійти не змогла, бо батько підпер їх зсередини табуретом. А коли жінка просунула в щілину голову, то побачила дуло рушниці, спрямоване в неї, та почула погрози розправитися з нею.

Звичайно, Катерина викликала правоохоронців. Спецпризначенцям через кілька годин все ж вдалося обеззброїти небезпечного чоловіка. Петра забрала карета швидкої допомоги.

В квартирі було проведено огляд. У кімнаті Петра стояв чорний сейф, в якому працівники міліції виявили два мисливські ножі та близько 500 бойових патронів різного калібру, які чоловік зберігав незаконно, в тому числі й до мисливської рушниці «Вінчестер» та автомата Калашникова.

Уже наступного дня рівнянина (у зв’язку з психічним захворюванням) взяли на облік у Центрі психічного здоров’я населення м. Рівне та призначили йому лікування. Під час досудового слідства була призначена амбулаторна судово-психіатрична експертиза, під час якої з’ясувалося, що і на момент скоєння злочину літній чоловік страждав і нині потерпає від недоумства внаслідок органічного ураження головного мозку діабетичного, атеросклеротичного ґенезу з параноїчними включеннями, внаслідок чого був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. Оскільки Петра у зв’язку з хворобою неможливо притягти до кримінальної відповідальності, Рівненський міський суд виніс постанову про застосування до пенсіонера примусових заходів медичного характеру у виді надання амбулаторної психіатричної допомоги.

Державний обвинувач — Ілля Клімашевич,

прокурор прокуратури м. Рівне
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: В Чернівецькій області на ...

КОМЕНТАРІ