У Львівській області яворівський свободівець Володимир Масюк здобув золото на обласних змаганнях

12.09.13 09:50 0 890
8 вересня 2013 року в Новояворівську в приміщенні спортивного комплексу "Старт" відбувся Кубок Львівської области з жиму штанги лежачи серед чоловіків та жінок, де спортсмени змагались у категорії жим штанги лежачи без екіпірування. Член Яворівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Володимир Масюк на цих змаганнях завоював золоту медаль.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів зі Львова, Борислава, Яворова, Городка, Трускавця та Новояворівська Львівської области. Зокрема, активну участь у цих змаганнях взяли представники Яворівської "Свободи".

Член Яворівського міського осередку ВО "Свобода" Володимир Масюк завоював золото, "підкоривши" штангу вагою 195 кг у ваговій категорії до 120 кг.

Яворівські свободівці щиро вітають побратима з черговою нагородою та бажають йому перемоги на Кубку України, який відбудеться 26–28 вересня 2013 року у Мукачеві.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Львівський довгобуд на вул. ...