"Одеса" здобула чергову перемогу на "Prime Basketball Cup"

13.09.13 12:05 0 898
БК "Одеса" провів другий матч на міжнародному турнірі "Prime Basketball Cup". Про це повідомило видання "Чемпіон".

Цього разу суперниками "акул" став клуб російської Суперліги "Атаман".

Підопічні Олега Юшкіна вже за підсумками першої чверті відправили суперника в нокдаун - 9:26.

У другій десятихвилинці росіяни зуміли налагодити гру в атаці, але оборона "Отаманів" як і раніше дозволяла одеситам утримувати лідерство - 31:49 до великої перерви.

Друга половина вдалася "Одесі" вже не настільки добре - виною тому стала, насамперед, втома.

Тим не менш, ростовчанам було дозволено відіграти лише 9 очок відставання, що вилилося в остаточний рахунок 64:73.

Лише два гравці одеського клубу зуміли набрати двозначне число - Джастін Лав (11) і Станіслав Балашов (10), повідомляє офіційний клубний сайт.

"Атаман" - "Одеса" - 64:73 (9:26, 22:23, 15:10, 18:14)

Нагадаємо, у перепердньому матчі "Одеса" вирвала перемогу у казахського клубу "Барси".

PS: Выбираем технику из Одессы здесь по низким ценам.
Попередня новина: Понад 59 % чернівецьких ...
Наступна новина: Росія поширює панічні чутки ...