Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну!"

Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну!"

15.09.13 12:48 0 1233
Міністерство молоді та спорту України, Тернопільська обласна державна адміністрація та Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" 14 вересня 2013 року проводять IX Всеукраїнську естафету " Cпорт для всіх єднає Україну!" з нагоди Дня фізичної культури і спорту України!

Метою проведення велоестафети є пропаганда фізичної культури і спорту серед населення України та залучення до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя та залучення населення до проведення активного дозвілля.

На Тернопільщині учасники Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!" стартують з набережної Тернопільського ставу в парку ім.Т.Г.Шевченка м.Тернополя (старт відбудеться біля флагштоків, де відбувався чемпіонат Європи з водно-моторного спорту) 14 вересня 2013 року о 9 год. 30 хв.

Далі учасники прямуватимуть за таким маршрутом: вул.Білецька, вул. Крушельницької, вул. К.Острозького, вул. Микулинецька, далі маршрут проходить селами В.Березовиця, В.Лука, Мишковичі, де відбудуться Всеукраїнські велосипедні перегони пам'яті майстра спорту Володимира Філіпенка.

Організовують заходи на Тернопільщині Управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"та Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку у міській раді ...
Наступна новина: У Рівненській області про ...

КОМЕНТАРІ