Українські міліціонери - кращі плавці Європи

15.09.13 08:41 0 715
У Дніпропетровську закінчився XIV чемпіонат Європи з плавання серед поліцейських. У командному заліку І місце завоювала збірна України, на ІІ – команда Німеччини, ІІІ місце вибороли поліцейські з Росії.

За підсумками змагань українці завоювали 13 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей. Німці повезуть додому 12 золотих, 15 срібних та 11 бронзових медалей. Російські поліцейські отримали 2 золоті, 5 срібних та 8 бронзових медалей.

Звання «Краща плавчиня» чемпіонату отримала українка – міліціонер полку патрульної служби Дніпропетровського міського управління міліції сержант міліції Марія Лівер. Серед чоловіків кращим визнаний німець Крістоф Філдебрандт.

Слід відзначити, що протягом всіх днів змагань лідирували по черзі представники збірних України та Німеччини. І тільки остання естафета дозволила нашим спортсменам вибороти перемогу. Нагороди кращим вручили президент Європейського спортивного союзу поліцейських Люк Смеєрс та начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко.

Після урочистої церемонії закриття чемпіонату прапор змагань був переданий представникам поліцейських Італії, які в наступному році проведуть наступний чемпіонат.