На фінал були запрошені почесні гості: заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Ігор Мельник, заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков, голова Нацкомфінпослуг України, член координаційної ради МТСБУ Борис Візирів, представник міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко, заступник голови всеукраїнської спілки автомобілістів Юрій Кузьменко.
Упродовж року ЮІРівці, яких нараховується вже понад 100 тисяч дітей, проводили у своїх школах з однолітками так звані уроки з вивчення Правил дорожнього руху, а також грали в шкільний КВК ЮІР. Найталановитіші учасники вирушили до «Артеку», щоб взяти участь у фінальних змаганнях та подати на розгляд суддів нові переконливі форми профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Таким чином, боротися за перемогу до Криму приїхали кращі: 30 команд ЮІР з різних областей України, Білорусі та Росії, а також команди КВК ЮІР.
Честь Автономної Республіки Крим на зльоті відстоювала команда з міста Джанкоя «Радар». Її учасники неодноразово перемагали у Всеукраїнських та міжнародних зльотах - конкурсах ЮІР.
Протягом тижня діти змагались у конкурсах на кращу стінгазету «Звернення до водіїв», «Знання правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Кращий командир загону ЮІР», «Медична допомога», а також творчих конкурсах - «Агітбригада» і «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».
Оцінювало виступи учасників авторитетне журі, до складу якого увійшли представники Міністерства освіти, засобів масової інформації, працівники Державтоінспекції, а також комітету сприяння ОВС України.
У підсумку, переможцем XXXVII Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху за результатами шести конкурсів стала команда ЮІР Вінницької області «Сигнал», друге місце посіла команда ЮІР «Сигнал» Запорізької області, третє - команда Донецької області «Новий поворот», на четвертій позиції виявилися учасники з команди ЮІР Житомирської області «АвтоЛад», а п'яте місце зайняла команда ЮІР м. Києва «Крутий поворот».
За давно сформованою традицією артеківський зліт завершився виступами шкільних команд КВН- ЮІР, що пройшли під гаслом «Твій друг - безпечний рух», а також виступами українських юних талантів і творчих колективів.
Учасники легко, в гумористичній формі розповідали глядачам про те, що не слід жартувати з дорогою, жартували над тими, хто не поважає і не дотримується Правила дорожнього руху. Глядачі активно реагували на всі жарти учасників сміхом і оплесками.
Переможцем XVII конкурсу команд КВН-ЮІР-2013 стала команда Донецької області «Смішна смуга». Далі призові місця розподілилися наступним чином: друге місце дісталося команді Київської області «Вітаміни», третє - команді Волинської області «Копи» , четверте - команді «Вантаж без маркування» Полтавської області, п'ятою стала команда Миколаївської області «Все включено».
Всі учасники зльоту, крім яскравих вражень, отримали призи та подарунки. Як зазначив заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Ігор Мельник, юні інспектори руху набагато краще дорослих вміють пояснити малюкам і своїм одноліткам правила безпечної поведінки на дорозі.
- Спільнота ЮІРівців зростає з кожним днем, вона стала масовою саме тому, що це цікаво дітям. У рамках системної профілактичної роботи, організованої Департаментом ДАІ МВС України та Міністерством освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту України, ми намагаємося виховати законослухняних пішоходів і водіїв. І треба додати, що юні помічники ДАІ стають в майбутньому зразковими водіями і бездоганно знають ПДР, - підкреслив правоохоронець.
Кращим юним регулювальником стала Лілія Ніколюк (команда ІЮР м. Києва «Крутий поворот»), найбільш правильно і професійно надавали медичну допомогу постраждалим в умовній аварії Тетяна Повар (команда ЮІР «Аварія» Хмельницької області) та Катерина Кириченко (команда ЮІР «Сигнал» Херсонської області), а от кращими в естафеті «Теоретичні знання ПДР» стали Тяжкороб Катерина (команда ЮІР «Форсаж» м. Суми» та Анастасія Унгурян (команда ЮІР «Форсаж» м. Одеса).
За час проведення заходів, крім змагань, з дітьми були проведені безліч захоплюючих конкурсів і вікторин. Крім того, для ЮІРівців були організовані пізнавальні екскурсії по Криму й цікаві зустрічі.
Зліт подарував глядачам і учасникам море позитивних емоцій, школярі придбали неоціненний досвід, а головне - знайшли нових цікавих друзів!
Співробітники Державтоінспекціі вкотре нагадують дітям та їх батькам: знання Правил дорожнього руху допоможе вам уникнути небезпеки на дорозі, зберегти життя і здоров'я.
СЗГ ГУМВС України
в АР Крим
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: рятувальники знищили ...
Наступна новина: Вуельта. Грівко фінішував ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради