Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді вимагає припинити тиск на підприємців Львівщини через їхню опозиційну політичну діяльність

Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді вимагає припинити тиск на підприємців Львівщини через їхню опозиційну політичну діяльність

18.09.13 10:19 0 727
Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді заявляє про систематичне переслідування підприємців, які водночас є депутатами місцевих рад, через їхню опозиційну політичну діяльність. Про це йдеться у заяві фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді, яку виголосив на 17 вересня 2013 року на сесії ради депутат від ВО "Свобода" Олексій Балицький.

У заяві зазначено:

"Влада намагається шантажувати та змусити мовчати політиків, депутатів місцевих рад, зокрема Львівської обласної ради, застосовуючи тиск з боку органів контролю та правоохоронних структур на підприємства, до яких вони причетні.

Зокрема, влада чинить тиск на депутата Львівської обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голову комісії з питань промисловости, ЖКГ, транспорту та зв'язку Михайла Задорожного через його активну депутатську діяльність і критику на адресу влади. Підприємство "Дрогобицька райспоживспілка", якою керує Михайло Задорожний, постійно зазнає перевірок органів контролю, причому під час усіх цих перевірок не виявлено жодного порушення. Однак у серпні, відразу після низки гострих заяв Михайла Задорожного на адресу ЛОДА про те, що через бездіяльність посадовців в області не встигнуть освоїти кошти, призначені для ремонту доріг, кримінальне провадження безпідставно відновлюють.

У Сокалі намагаються засудити депутата Сокальської районної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Василя Малка. Із невинною людиною хочуть розправитися за те, що він виявив і оприлюднив факти злочину – розкрадання піску, до чого причетні високі посадовці.

Під постійним тиском з боку органів контролю та правоохоронних структур перебуває компанія, засновником і директором якої є депутат обласної ради свободівець Володимир Тістик, який також є головою Жовківської районної організації ВО "Свобода".

За депутата обласної ради Осипа Магура, який очолює Старосамбірську районну організацію ВО "Свобода", взялось управління боротьби з організованою злочинністю. Старосамбірський районний УБОЗ вимагає від депутата пояснень через те, що він заявив про масові несанкціоновані вирубки лісу, які покриває місцева виконавча влада.

Цей перелік можна продовжувати. Через постійні необґрунтовані перевірки паралізовано роботу підприємств, страждають сотні людей, які працюють і отримують заробітну плату на цих підприємствах, втрачають місцеві б'юджети, значна частка надходжень до яких залежить від нормальної діяльности малого й середнього бізнесу.

Фракція "Свободи" у Львівській обласній раді вважає ці дії політичним тиском на депутатів і пов'язує його з їхньою активною депутатською діяльністю та гострою критикою на адресу чинної влади. Такі методи роботи виконавчої влади викликають особливе обурення зараз, коли держава демонструє свої евроінтеграційні прагнення, намагаючись переконати Европейський Союз в утвердженні демократичних цінностей, боротьбі з корупцією та припиненні тиску на політичних опонентів. Насправді ж влада практикує репресивні методи, використовуючи при цьому органи контролю та правоохоронні структури, які замість того, щоб попереджувати і розкривати злочини, змушені шукати зачіпки проти підприємців, які належать до опозиційних політичних сил.

Ми вимагаємо припинити переслідування депутатів Львівської обласної ради, а також покарати причетних до фабрикування фальшивих звинувачень на їхню адресу".

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ