Очільник області запропонував депутатам облради звернутися до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питань казначейських заборгованостей на Львівщині

Очільник області запропонував депутатам облради звернутися до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питань казначейських заборгованостей на Львівщині

18.09.13 09:47 0 500
Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук наголосив, що потрібно використати усі важелі впливу, аби одне із найбільш проблемних для суспільства питань казначейської заборгованості було врегульовано у найкоротші терміни. Про це голова ЛОДА заявив 17 вересня під час сесії Львівської обласної ради.

«Проситиму, у першу чергу, від вас підтримки щодо вирішення цього нагального питання. Слушною вважаю пропозицію депутатів облради щодо звернення до депутатів Верховної Ради України від Львівщини. Окрім цього, доречно, аби у цій залі обласні обранці підтримали звернення до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання казначейських заборгованостей на Львівщині, де поставити це питання, як одне із найбільш проблемних для суспільства і таке, яке створює соціальну напругу, не даючи розвиватися економіці регіону», – зазначив В.Шемчук.

Окрім цього, голова ЛОДА підкреслив, що днями у облдержадміністрації вивчили питання щодо ситуації із завершенням будівництва двох шкіл у Львівській області, де існує заборгованість за виконання робіт 6,5 і 3,5 мільйона гривень. «Ми завершили також вивчення ситуації із купівлею НУ «Львівська політехніка» приміщень заводу «Полярон», де стоїть питання про те, що 2,8 мільйона гривень, які виконавча служба мала б отримати, були б скеровані на виплату заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства «Полярон», що також створює неабияку соціальну напругу. То ж ми готові звертатися до Кабінету Міністрів України, аби на рахунки Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області надійшли ті кошти, які нам необхідні для вирішення поточних питань».

Також очільник Львівщини наголосив, що особисто готовий їхати до столиці із відповідними зверненнями, і в якомога коротші терміни вирішити цю ситуацію.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Андрій Баль очолить ...
Наступна новина: Віталій Кличко може ...

КОМЕНТАРІ