Україна стала останньою на юніорському чемпіонаті Європи (U-17)

18.09.13 08:25 0 713
У матчі за 3-є місце на чемпіонаті Європи (U-17) з регбі у Литві юніорська збірна України поступилася господарці турніру. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Почали підопічні Антона Бойка добре. Завдяки точним штрафним Олексія Дедешка "жовто-сині" повели у рахунку 6:0, пише офіційний сайт ФРУ.

Однак Литва пішла вперед і ще до перерви зробила вагомий внесок для перемоги, поклавши три спроби з двома реалізаціями, при цьому забивши ще й два пенальті - 25:6.

У дебюті другого тайму Україна знову пропустила дві спроби (35:6). Однак хлопці не здалися. На 53-й хвилині Іван Дергачов зумів скоротити відставання - 35:11. Згодом Дедешко приземлив м'яч у заліковій литовців, і сам же забив реалізацію - 35:18.

Не минуло й п'яти хвилин, як прибалтійська збірна знову збільшила відрив - 40:18. За десять хвилин до кінця матчу "жовто-сині" пішли на фінальний штурм, у результаті якого Іван Дергачов поклав дві спроби, а Дедешко забив реалізацію - 40:30.

Однак на більше у наших юніорів не вистачило ні сил, ні часу.

У фіналі Росія обіграла Румунію з рахунком 34:23 і стала переможницею турніру.
Наступна новина: В Івано-Франківській ...