У Львівській області в ОДА обговорили порядок надання водних об’єктів у користування громаді

У Львівській області в ОДА обговорили порядок надання водних об’єктів у користування громаді

18.09.13 13:10 0 620
18 вересня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулася нарада щодо розгляду порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області.

Учасники наради ознайомились із основними змінами Водного кодексу України щодо процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.

Нагадаємо, з 01.07.2013 набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», прикінцеві положення якого, зокрема стаття 51 Водного кодексу України, викладено у новій редакції. Цей закон та зміни до статті 51 Водного кодексу України змінюють існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.

Зазначимо, на території області є 3026 ставків та озер, із яких в оренді або приватній власності перебувають1599 водойм.

«Існує гостра необхідність розробки Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області. – зазначив Сергій Василенко, – Ми зобов’язані якнайшвидше знайти спільне рішення для подальшої продуктивної роботи», – додав він.

Заступник очільника області дав доручення відповідальним керівникам департаментів Львівської ОДА провести наради та надати свої пропозиції щодо розробки Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території Львівської області до наступного тижня.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ