У Львові мешканці Підзамче активно долучаються до ремонту дитячого майданчика

У Львові мешканці Підзамче активно долучаються до ремонту дитячого майданчика

18.09.13 18:28 0 764
Як повідомляють в Інституті міста, продовжується відновлення дитячого майданчика на вулиці Богдана Хмельницького, 66-72.

— Мешканці навколишніх будинків все більш активно допомагають просуватись проекту. Скепсис, що існував перед початком проекту, змінився на зацікавленість та намагання усебічно допомогти його швидкому та успішному завершенню. Підтвердження цьому – кількість мешканців, які прийшли допомагати минулих вихідних на майданчик. — повідомляють в Інституті міста

Зараз подвір’я перед будинками перебуває в активній стадії реконструкції – старі непотрібні будівлі знесені, відновлені атракціони заново встановлені. Починаючи з 13 вересня місцева команда стріт-арту почала розмальовувати прилеглу до майданчика стіну, що невдовзі буде повністю вкрита малюнком.

На майбутньому майданчику кожен зможе весело провести час, та все ж таки діти – одна з найважливіших аудиторій цього проекту. Тому їм дозволили попрацювати пензликами – огорожа, яка відгороджує майданчик від тротуару та проїжджої частини набула яскравих кольорів.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові на завтра ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ