Чернівецька область: у районних підрозділах проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Чернівецька область: у районних підрозділах проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

19.09.13 08:20 0 514
17 вересня в рамках святкування Дня рятівника у Вижницькому, Заставнівському, Кіцманському та Сокирянському районних відділах Управління ДСНС України у Чернівецькій області проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Такі акції проводяться з метою ознайомлення місцевих мешканців з роботою пожежно-рятувального підрозділу та навчання населення правилам безпечної поведінки під час виникнення надзвичайних подій різного роду. Заходи проводилися на центральних площах міст. На початку заходу відбувся показ пожежної техніки минулих часів та сучасних спеціальних інструментів, які рятувальники використовують під час виконання завдань за призначенням. Справжнє захоплення у глядачів викликала ліквідація умовної пожежі в автомобілі, яку організували організатори свята. Крім того, всі бажаючі могли спробувати як працює обладнання та приміряти бойовий одяг вогнеборців.

Окрім практичних занять, рятувальники приділили значну увагу навчанню громадянам правил безпеки. Зокрема, співробітники ДСНС розповіли людям, яких правил необхідно дотримуватись при виявленні вибухонебезпечних предметів, правила безпеки в побуті, а також,що потрібно знати щоб не допустити виникнення пожежі. Також людям вручили пам’ятки, листівки із правилами безпеки.

Щоб додати заходу святкового настрою, для присутніх було проведено цікаві конкурси, як для дітей, так і для дорослих. Люди з цікавістю слухали рятувальників та дякували за весело проведене свято.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ