На Хмельниччині на Побужжі працівники Міндоходів цьогоріч виявили понад 70 трудових нелегалів

На Хмельниччині на Побужжі працівники Міндоходів цьогоріч виявили понад 70 трудових нелегалів

19.09.13 08:20 0 397
Такий результат дали перевірки Хмельницькою ОДПІ роботодавців району на предмет дотримання ними трудового законодавства. Загалом перевірено близько тридцяти суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.

У результаті проведених контрольно-перевірочних заходів виявлено, що своїм «сірим наймитам» економні працедавці поза обліком та оподаткуванням виплатили щонайменше 170 тисяч гривень. Відтак з легалізованої зарплати, що раніше була виплачена «у конвертах», до бюджету додатково спрямовано близько 30 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як відзначає начальник Хмельницької ОДПІ Вячеслав Семенюк, працівники інспекції постійно працюють над виявленням схем та механізмів невиплати заробітної плати та тримають на контролі питання погашення заборгованості та перерахування податку на доходи фізичних осіб у бюджет, а також оформлення найманих працівників відповідно до чинного законодавства.

Так, аби захистити інтереси працюючих побужан та не допустити тінізації ринку праці у районі, органом доходів і зборів щотижнево проводяться засідання відповідної комісії, а також наради та зустрічі з підприємцями, на яких керівництвом інспекції піднімаються зазначені питання.

«Ми запрошуємо до себе керівників підприємств та установ і під час цих зустрічей постійно наголошуємо на важливості дотримання прозорих відносин у стосунках працівник-роботодавець, ганебності виплати зарплати «у конвертах», неприпустимості допущення заборгованості у виплаті заробітної плати. На жаль, чимало роботодавців продовжують ігнорувати вимогу щодо гарантованого мінімального рівня заробітної плати, змушуючи робітників працювати на невелику зарплату і часом зовсім не декларуючи оплату їх праці. Втрати місцевого бюджету від того досить значні. Тож забезпечення законності та прозорості у трудових відносинах – це і вирішення питання стабільних надходжень до бюджету і забезпечення соціального захисту працюючих громадян», - розповідає Вячеслав Семенюк.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська лікарня ...
Наступна новина: Влада Сирії передала Росії ...

КОМЕНТАРІ