Тернопілля: проведено пожежно-тактичні з гасіння умовної пожежі на території ТзОВ «Компанія ЛАН»

Тернопілля: проведено пожежно-тактичні з гасіння умовної пожежі на території ТзОВ «Компанія ЛАН»

19.09.13 08:41 0 503
18 вересня у Тернополі підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області провели пожежно-тактичні навчання з гасіння умовної пожежі на території ТзОВ «Компанія ЛАН».

За задумом навчань, о 10:00 внаслідок порушення правил пожежної безпеки в офісних приміщеннях, розташованих на другому поверсі адміністративної будівлі на території підприємства виникла пожежа.

Черговий на прохідній за номером 101 викликав пожежно-рятувальні підрозділи міста та сповістив про виникнення пожежі керівництво.

Начальником охорони до прибуття пожежних підрозділів силами працівників об’єкту було організовано негайну евакуацію людей та матеріальних цінностей та за допомогою підручних засобів розпочато гасіння пожежі.

Через 3 хвилини після повідомлення до місця умовної події прибули 2 пожежно-рятувальних відділення. Охоронці зустріли та направили рятувальників до місця пожежі. Оперативно встановивши пожежні автомобілі на вододжерело, вогнеборці провели бойове розгортання та розвідку осередку пожежі. У складі двох ланок газодимозахисної служби бійці ДСНС провели евакуацію обслуговуючого персоналу з будівлі та упродовж 50 хвилин ліквідували умовну пожежу.

В ході навчань рятувальники тренували навики з гасіння умовної пожежі на об’єкті та взаємодію з адміністрацією об’єкта. Також були відпрацьовані дії адміністрації у випадку виникнення пожежі.

Керівництво навчань підсумувало, що підрозділи обласного Управління ДСНС України в області у взаємодії з обслуговуючим персоналом ТзОВ «Компанія ЛАН» поставлені завдання з ліквідації умовної пожежі відпрацювали у повному обсязі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ІV Український зерновий ...

КОМЕНТАРІ