Делегація з Луцька бере участь у зустрічі з представниками міст-партнерів міста Торунь

Делегація з Луцька бере участь у зустрічі з представниками міст-партнерів міста Торунь

19.09.13 05:59 0 560
До міста-партнера Торунь у складі делегації поїхали Святослав Кравчук – перший заступник Луцького міського голови, Віра Кудрявцева – начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності та Олена Барська – начальник організаційного відділу.

У ці дні місто Торунь святкує річниці співпраці з містом Луцьк (5 років), з містом Гьоттінг в Німеччині (35 років), з містом Ляйден в Голландії (25 років), з містом Свіндом в Англії(10 років).

Впродовж зустрічей буде обговорено майбутнє міжнародного співробітництва та обміну досвідом в цій сфері з усіма партнерами міста Торунь. Програма включає організацію обговорень за участю представників інформаційного центру Europe Direct та Регіонального центру інформаційних дебатів, подія буде організована Міністерством закордонних справ Польщі.

Програма візиту буде цікавою та насиченою. Учасники делегації матимуть можливість побачити унікальний Фестиваль світла SKYWAY. Цього року цей фестиваль відбудеться у Торуні вп'яте. Він освітлить Торунь вуличними інсталяціями, відбудуться заходи під відкритим небом, організовані відомими європейськими митцями та виконавцями.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівцях відбудеться ...
Наступна новина: Керівник Закарпатської ...

КОМЕНТАРІ