Республіка Узбекистан планує реалізовувати ряд важливих проектів в Україні на 1млрд. доларів

Республіка Узбекистан планує реалізовувати ряд важливих проектів в Україні на 1млрд. доларів

19.09.13 07:25 0 485
18 вересня, до Львівської області прибула делегація Самаркандської області (Республіка Узбекистан). В рамках візиту відбулась зустріч представників підприємницьких кіл в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації. Участь у зустрічі взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

«Договір про співпрацю із Самаркандською областю Республіки Узбекистан у нас підписаний, однак відносини слід більш активно розвивати», – зазначив у вітальному слові Віктор Шемчук.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв зазначив: «Республіка Узбекистан планує реалізовувати ряд важливих проектів в Україні на 1млрд. доларів. Саме тому візит до Львівської області в контексті співпраці 2-х країн вкрай важливий”, – додав він.

Окрім цього, за словами Алішера Абдуалієва, представники делегації оглянули Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д.Галицького, та запропонували керівництву повітряних воріт Львова відкрити пряме авіасполучення із Узбекистану до Львова. Адже упродовж багатьох років мешканці краю все частіше відпочивають у Трускавці, що на Львівщині. Саме тому налагодження авіасполучення вкрай важливе для обох держав, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні.

Окрім цього, за його словами перспективним для українських бізнесменів, в контексті підписання України Угоди про Асоціацію з ЄС, буде відкриття своїх представництв на території Республіки Узбекистан. Це дасть змогу, не послабивши торгівельні відносини з Митним Союзом, розвивати співпрацю із Європейськими державами.

Своєю чергою Віктор Шемчук запропонував обрати Львівщину територією, на якій би відбувалися міжнародні зустрічі та представники двох держав мали змогу розвивати подальшу співпрацю України та Республіки Узбекистан.

В рамках зустрічі делегації двох держав презентували власну інвестиційну привабливість. Зокрема, директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Денис Шмигаль зазначив, стратегічні пріоритети розвитку Львівської області на найближчі 5 років, а також окреслив позитивні тенденції у зміні українського законодавства щодо реалізації інвестиційних проектів (інвестори, які готові розвивати свій бізнес на території України позбавляються від сплати податку на прибуток терміном на 10 років, отримують інші преференції у роботі).

Наостанок голова Львівської ОДА В.Шемчук запросив представників делегації Самаркандської області (Республіка Узбекистан) до участі у 13-му Міжнародному економічному форумі, який пройде із 10 до 12 жовтня 2013 року у Трускавці.

Нагадаємо, делегація Самаркандської області перебуватиме у Львові до 21 вересня. В рамках візиту делегація відвідає промислові підприємства Львівщини. Зокрема, ПАТ «Концерн – Електрон», ТзОВ «Яблуневий Дар», ПП «Оліяр». Окрім цього відбудеться контактна біржа представників підприємницьких кіл двох країн, а також інші робочі зустрічі в рамках співпраці України та Республіки Узбекистан.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпатська область: ...
Наступна новина: У "Шахтарі" вже не ...

КОМЕНТАРІ