На Рівненщині розпочався чемпіонат МВС України зі службового двоборства

На Рівненщині розпочався чемпіонат МВС України зі службового двоборства

19.09.13 07:11 0 464
Дощова погода в день початку чемпіонату не стала на заваді учасникам всеукраїнських змагань. Свої вміння у влучній стрільбі та швидкому бігові показали представники усіх областей України, а це більше півтори сотні правоохоронців.

Самі змагання триватимуть з 19 по 20 вересня на базі Тучинського військового полігону. Учасниками двоборства стали 33 команди з усіх областей держави.

— Ці змагання входять до комплексу заходів «Динаміади», тому ми вирішили вперше провести їх, — зауважив начальник відділу фізичної підготовки і спорту ДКЗ МВС України Володимир Новохатній. — А на Рівненській землі є всі умови для проведення такого чемпіонату в системі МВС України. На ці змагання приїхали 33 команди з усіх ГУМВС (УМВС) України, управлінь на залізницях та Головного управління внутрішніх військ. Організатори створили дуже хороші умови для їх проведення та підготували призи переможцю й призерам чемпіонату.

Керівництво УМВС України в Рівненській області всіляко підтримує проведення подібних заходів.

— Перш за все хочу сказати, що приємно, що така подія — чемпіонат зі службового двоборства проходить на Рівненщині, — зазначив перший заступник начальника УМВС України в Рівненській області полковник міліції Геннадій Юрчук. — Тут зібралися всі представники управлінь міліції з усієї України. Двоборство в себе включає спритність і влучність. Адже працівники міліції повинні при затриманні наздогнати злочинця і якщо необхідно — застосувати вогнепальну зброю.

Суддя національної категорії, начальник факультету військової підготовки Київського національного університету Віктор Добровольський є головним суддею змагань. Полковник міліції високо оцінює організацію чемпіонату:

— Я хочу відмітити, що організація змагань, матеріально-технічне забезпечення, склад суддівських колегій, відношення керівництва області до двоборства заслуговує надвисокої оцінки. Клімат, розуміння справи, завзятість, ентузіазм працівників обласного управління від генерала до рядового позитивно впливає на настрій учасників та суддівської колегії. ми проводимо такі змагання вперше. Це є відносно новий вид спорту. Полягає він у подоланні дистанції у три тисячі метрів у поєднанні зі стрільбою із пістолетів «Макаров» або «Форд». Складність лише в тому, що спортсмени долають перше коло — тисячу метрів, і повинні влучити п’ятьма патронами в грудну мішень. Фізичні навантаження досить великі і підтримати влучність досить складно. Після другого кілометра дистанції вони також роблять п’ять пострілів у мішень. Останнє коло спортсмени долають без стрільби. Склад команди — чотири особи. Виступають учасники в чотирьох вікових групах. Хочу сказати, що ми проводимо змагання з військово-прикладного виду. У працівників правоохоронних органів такі ситуації можуть виникати під час несення служби. А обставини при виконанні службових обов’язків не завжди сприятливі. Тому дощова погода сама проведе учасникам іспит моральних, психологічних та фізичних якостей.

Задоволені проведенням чемпіонату і його учасники:

— Хотілося б більше часу на підготовку, тому що робота-робота-робота, проте все ж переповнюють патріотичні відчуття, бо хочеться принести своїй області лише перемогу, — говорить представник команди УМВС України в Чернігівській області Дмитро Мироненко.

— Цей вид змагань дуже цікавий. Закінчивши дистанцію, бачимо, на які складнощі треба звернути увагу при підготовці у наступному році, — коментує капітан команди УМВС України в Рівненській області Андрій Шевчук.

Олена Дудко,

СЗГ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чемпіонат світу. Юлія ...
Наступна новина: Ірина Сех: "Обласним ...

КОМЕНТАРІ