Голова НАТО закликав європейські держави збільшити воєнні витрати

Голова НАТО закликав європейські держави збільшити воєнні витрати

19.09.13 06:52 0 466
Голова НАТО Андерс Фоґ Расмуссен закликав європейські держави збільшити воєнні витрати, зокрема, закупити більше військово-повітряної техніки та протиповітряних радарів для флоту. Виступаючи у Брюсселі у європейському відділі Фонду Карнегі, він зазначив, що з часу заснування Північноатлантичного альянсу загрози змінилися, так само, як змінилися й воєнні засоби для відповіді на ці загрози. «Деякі наші засоби нам вже не потрібні, тим часом, ті, яких ми потребуємо у нас немає», – зазначив голова НАТО. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Потужна Європа матиме потребу в потужній політичній волі для збільшення витрат на оборону, тим часом, як наші економіки починають відновлення. Європейським державам слід розвивати довгострокові закупівлі та інвестиційні програми, а також взяти на себе більше відповідальності за безпеку на просторі європейського сусідства», – каже голова НАТО.

Як повідомляє брюссельський кореспондент Радіо Свобода, генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен переконаний, що НАТО залишається «унікальним джерелом стабільності в непередбачуваному світі». Тим часом, для оновлення, надійності та збалансованості цього військово-політичного союзу потрібні нові інвестиції. Тим часом, країни-члени ЄС через кризу продовжують скорочувати оборонні витрати. З перспективою майбутнього грудневого саміту ЄС присвяченого питанням оборони, голова НАТО Андерс Фоґ Расмуссен має намір підтримати ініціативи Європейської комісії створити підґрунтя потужної оборонної промисловості об’єднаної Європи.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: "Футбол без меж": ...
Наступна новина: Луческу: "Не потиснув руку ...

КОМЕНТАРІ