У тернопільських веслувальників - шість медалей

20.09.13 13:18 0 691
На озері Наварія, що поблизу Львова, відбулися змагання за Кубок федерації каное України. Тернопільщину на цій регаті представляла команда вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Буревісник», які здобули чотири золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди.

Як повідомляє прес-служба управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, змагання проводилися в одномісних човнах на дистанціях 1000 та 200 метрів у двох вікових групах – серед дорослих спортсменів та юніорів (1996-1997 років народження).

Олег Тарновський здобув дві золоті нагороди у каное-одиночці на дистанціях 1000 та 200 метрів серед чоловіків.

Андрій Монастирський переміг у байдарці-одиночці на 1000 метрів та посів п’яту сходинку на дистанції 200 метрів у заїздах серед чоловіків.

Тетяна Єднак на байдарці-одиночці здобула золото на 1000-метровій дистанції та бронзу на 200-метрівці у заїздах серед юніорок.

Дмитро Шушуєв фінішував другим у байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів серед юніорів.

У командному заліку тернополяни посіли третє місце. Перемога дісталася господарям – Львівській федерації каное. На другій сходинці – одесити.