Як повідомляє кореспондент "Чемпіона", повз журналістів пройшли лише троє киян - Домагой Віда, Огнен Вукоєвич і Дьємерсі Мбокані.
Однак ніхто з вищезгаданих виконавців не зупинився біля журналістів.
Представники ЗМІ пробули у мікст-зоні близько години, після чого адміністратори попросили їх залишити будівлю, однак більше нікого з "динамівців" не було.
Таким чином, є тільки коментарі деяких гравців, які вони дали телеканалу "2+2".
Зазначимо, що на НСК "Олімпійський" є й інші виходи, окрім головного, чим футболісти користуються, коли зазнають невдач.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирські правоохоронці ...
Наступна новина: Тренер "Генка": ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим