Інцидент стався у матчі восьмого туру чемпіонату Росії з "Тереком", повідомляє РІА Новости з посиланням на голову КДК Артура Григор'янца.
"КДК вирішив покарати "Зеніт" за неправомірні дії глядачів під час матчу з "Тереком" на 500 тисяч рублів", - сказав Григор'янц на прес-конференції.
"Рішення було прийняте у п'ятницю на черговому засіданні КДК у Будинку футболу на Таганці. Один з порушників, затриманих під час матчу, рішенням суду оштрафований на 1000 рублів", - повідомив він.
Цей порушник, за словами директора з безпеки Російської футбольної прем'єр-ліги (РФПЛ) Олександра Мейтіна, має відшкодувати увесь грошовий штраф "Зеніту", повідомляє ukrinform.ua.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Євробаскет-2013. ...
Наступна новина: На Миколаївщині фінішував ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим