Міліція відразу розпочала оперативно-розшукові заходи, встановлювали свідків, які могли бачити підозрілу особу, опитували місцевих жителів.
За словами начальника УКР УМВС у Вінницькій області Олександра Глянька, в результаті проведеної роботи правоохоронці затримали підозрюваного у скоєнні злочину. Ним виявився 43-річний житель Хмельницької області, неодноразово судимий за скоєння крадіжок, пограбувань. В кінці минулого року він в черговий раз звільнився з місць позбавлення та в пошуках легкого заробітку подався на Вінниччину.
Після скоєння розбійного нападу, зловмисник поїхав в Житомир, де скоїв крадіжку велосипеда і вже на ньому знову повернувся в Зарванці, сподіваючись і в подальшому скоювати напади на людей. Поблизу посадки його затримали оперативники.
За даним фактом міліція відкрила кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст.187 КК України (розбійний напад).
Підозрюваний перебуває під арештом. За такий злочин передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком до семи років.
СЗГ УМВС України
у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: До другого матчу плей-офф ...
Наступна новина: Росія погрожує активістам ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей