Молодіжна жіноча збірна України з перемоги почала кваліфікацію ЧЄ-2014

24.09.13 08:34 0 647
У суботу, 21 вересня, молодіжна жіноча збірна розпочала свої виступи у першому кваліфікаційному раунді ЧЄ-2013/14, що стартував у Латвії. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Суперницями українок будуть команди Латвії, Швейцарії та Північної Ірландії, пише офіційний сайт Федерації футболу України.

У першому матчі наша збірна зустрілася з господарками турніру. Українки з перших хвилин захопили перевагу та притиснули суперниць.

Особливу небезпеку на початку першого тайму носили штрафні положення у виконанні українок. Саме один із них, на 40-й хвилині і призвів до голу українок - відзначилася Тетяна Козиренко.

Другий тайм розпочався з атак українок. І вже за дві хвилини після початку найактивніша у складі українок Тетяна Козиренко оформила дубль.

Надалі збірна України продовжувала атакувати і на 68-й хвилині Катерина Корсун довела рахунок до розгромного - 3:0.

Латвія WU19 - Україна WU19 0:3 (0:1)

Голи: Козиренко (40, 47), Корсун (68)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: «Дорогами Великого Кобзаря» ...