Напередодні кубкового матчу з донецьким "Металургом", як і обіцяв президент "Динамо" Ігор Суркіс, у тренерський штаб команди був введений новий помічник Блохіна - Сергій Федоров, який працював у дитячій школі "Динамо".
Перед заняттям головний тренер Олег Блохін відчув невелике нездужання, тому заняття проводили Сергій Ребров і Сергій Федоров, а також тренер воротарів Михайло Михайлов.
Незабаром у штабі "Динамо" може з'явиться ще один тренер-асистент, однак процес переговорів ускладнений тим, що цей молодий спеціаліст працює в іншому клубі, стверджує championat.com.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівщина приймає змагання ...
Наступна новина: Міліцейські медики ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим